Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Black Kartos Klub

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:20 pm

Steve

Poodstoupil sem a provedl sem gesto rukou v uctivém pozdravu, které se provádělo místo úklony. Obálku sem vzal a sednul sem si s ní k nejbližšímu stolu, u kterého zrovna seděla Angie. Ahoj...
Řeknu trochu překvapeně a s úsměvem, když se jí podívám do očí. Na todle sem ale neměl moc času, rozevřel sem dopis a v rychlosti sem ho přečetl. Potom sem vstal od stolu a židli sem si posunul naproti Kartosovi a zase si sednul.
Moje rodina nabízí obchod. Společenství našich dvou organizací, výměnou za to, že se postaráte o to, aby jsme zůstali skryti. Také souhlasili, aby se stal vaším členem. Řekl sem tlumeným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:22 pm

Connor
Mlady Kartos nechapavě vyvalí oči a začne se zvedat ze země.
"Ses zblaznil? Co si myslíš že děláš! ti snad přeskočilo kdybych vás chtěl zabit udělam to rovnou tady. Nemam duvod se vás snažit odstranit. Okamžitě se sklidní nebo toho budeš ještě litovat!" začinal pořadně rudnout v obličeji.

Kartos
"hmm?" pronesl jen směrem k Angely a podival se dozadu pak se podival zpatky.
"když něco budu mít dam vám vědět. Teď zde však máme hosta nerad bych aby se zde začal citit nesvuj" podival se na Steveho.
ktery zrovna dočetl zpravu.
"To zní ferově a já souhlasím"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:24 pm

Connor

Čapnu ho za flígr zvednu ze země a přirazím ke zdi. "Potom co nás málem zabila dvojice...bůh ví čeho to bylo. Se k nám ještě doneslo, že BK je infiltrovaná. Ti kdo jí infiltrovali mají být 2 osoby. Hell Devil a osoba co jí sem přivedla. Takže mi laskavě tohle objasni nebo ti přísahám, že ti na místě vyrvu srdce z těla vlastníma rukama." mluvím stále oním chladným hlasem a při mluvě s ním cloumám.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:26 pm

Steve

Výborně. Myslím že vaší odpověď není třeba doručovat... Teď bych ale potřeboval vědět, co bych měl udělat. Nerad bych aby se mi ochomítali kolem baru a rodiny a vím že po mě půjdou... taky nechci, aby ste kuli mě museli nechávat poblíž baru svoje lidi. Řekl sem a pohled mi pořád sjížděl k Angelině notebooku. Byl sem od přírody zvědavej, zajímalo mě, co tam študuje, i kdyby si tam měla hrát super hry, prostě sem to musel vědět.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:29 pm

Maya

Mávla jsem Stevovi na pozdrav a mile jsem se usmála.Kdo to ?
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:31 pm

Kartos
"Oto se v pohodě postarám. aby sto nebral jenom jako laskavost. mužeš zkusit uklidnit Connore a meho syna" podival se směrem na ty dva.


Mlady Kartos
"dochazej mi nervy polož mě na zem než mě přinutíš ti ukazat proč jsi povl."
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:32 pm

Angela

Spokojila jsem se s odpovědí a snažila se u sebe najít v databázi něco o té blondýnce. Potom když jsem viděla, co Connor provádí, přemýšlela jsem jestli, mám jít za ním nebo dál pokračovat. NEchala jsem hledat Lizz dál, ale zamkla jsem obrazovku a přešla ke Connrovi kdyby Cartosovi mldašímu něco uteklo z pusy
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:33 pm

Connor

"Jak si přejete šéfe ale chci pár odpovědí." řeknu jíž klidným hlasem a švihnu s mladým na zem. Poté se otočím a kráčim směrem k bossovi. Samozřejmě čekám útok mladého.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:34 pm

Steve

Maye opětuju úsměv a ještě přidám takovou zdvořilou úklonku, ale pak mě vyruší Kartos. Jistě, pokusím se.
Řekl sem a doběhl sem za Connorem. Connore, uklidni se prosím, určitě se to nějak vyřeší. Todle přece není tvůj styl.
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:37 pm

Connor

"Normálně o mě taky můj cíl neví dřív než já o něm." odvětím Stevovi.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:39 pm

Mladý Kartos se otřepal a sledoval kam Connor jde. a zrovna si sedal zpatky když do klubu Vrazila Alexie s dvěma zahalenimy muži kteři vypadaly jako nějaci Ninjove. miřila přimo ke Kartosovy staršimu.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:41 pm

Connor

Postavím se po bok Kartose. Nelíbí se mi, že sem tahá cizí lidi.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:45 pm

Steve

Prošel sem kolem stolu kde byl notebook a jen tak "omylem" sem ho zaklapl, protože jestli předtím seděla Angie naproti Kartosovi, tak by notebook čučel přímo na Alex. Potom sem si tam sedl na židli a čučel na bloncku.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:46 pm

Angela

POzorně jsem je sledovala a pak si zase sedla k počítači, a zase ho otevřela což jsem nechápala jak si ten chlap mohl dovolit na něj šáhnout
"tak co Lizz našla si něco?" zeptala jsem se a tím se aktivovala plocha
Nic. Žádné záznamy. No skvěle. Zadívala jsem se znovu na model prostředí, kde jsme s Connorem byli, ale pak jsem si všimla Alexie a prudce se postavila. Ti muži se mi taky nezdáli
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:50 pm

Maya

Zajímalo by mě co se bude dít.Začala jsem se procházet pomalu po místnosti a nakonec jsem si obědnala u baru energetický drink.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:51 pm

Steve

O ou.... chyba! Todle sem poslonil... Pomyslel sem si a radši sem rychle vstal od stolu kde seděla Angie, prošel sem kolem těch tří a sednul sem si na bar. Dej mi prosim tě... hm... minerálka bude stačit.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:56 pm

Alexia
"povedlo se nám obnovit spojku ale nerada to říkám dva z vašich byli nakaženi požadala bych aby sté to okamžitě vyřidily nebo budu přinucena je odstranit sama což bych nerada." řekla trošku hrubym hlasem což nebylo zvykem.

Kartos chvily mlčel a čekal jestli se někdo sám neozve.

Barman mezitim obslužil Mayu a Steva.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:59 pm

Connor

"A není to náhodou tak, že byl nakažen někdo jiný? Někdo kdo nás nechal v té ulici? A chvíli poté se objevily nepřátelé?" podívám se na ní zkoumavým pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 12:01 am

Angela

"A nějak rychle utekl z místa činu? Kde žádné stopy po spojce nebyli a na tom místě též?" zamračila jsem se na ní.
"Dva lidé odsud podávají informace někomu tam venku a jedním z nich jsi moje drahá Alexio ty." řeknu pevným hlasem přesně to co řekl ten nevím co to bylo co na mě sedělo a sálo ze mě sílu
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 12:06 am

Steve

Nemyslím si. Řekl sem a napil sem se minerálky a vstal sem ze židle. Momentálně sem byl za nima a už sem byl v morfu. Víš že mu něco dlužím, musela by si nejdřív projít přese mě. Seš si jistá, že to chceš rysknout? Usměju se, ale v morfu to spíš vypadá, jako bych na ni cenil zuby. Potom sem poklepal ninjům na ramena a kejvnul ke dveřím.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 12:10 am

Maya

Podívala jsem se udiveně na Alexiu ale nijak sem jí nevnímala.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 6:21 am

Alexia
"Doufám že tam ty dva pošleš jak jsem řekla nerada bych dělala zmatek zde u vás ale take nemohu dovolit ohroženi našeho obchodu." pote se otočila a nakračela si to k Mladimu Kartosovy. ten se nechapavě zvednul "Takže sis rozmyslela moji nabídku Alexičko?" řekl jen tupě. v te chvily ale schytnul pořad pěsti do obličeje a letěl zpatky k zemi. pote už Alexia odchazela z baru. pote co odešlo se Kartos starši uchechtnul což nebylo zvykem.

Kartos
"to dítě je vážně naladové. omluvte jí nemyslela to zle. Yumi?" podival se na služebnou ktera nervozně zamrzla na místě "Ale Yumi postaraš se o Connora a Angelu"Yumi jen nervozně přikívla a beze slova se snažila ruznymi gesty dat najevo až ji Connor a Angela nasledujou.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 8:33 am

Steve

Pomalu se mi začali zatahovat křídla a svalstvo, až sem nakonec úplně odmorfl. Sednul sem si k baru a dopíjel sem minerálku.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 12:04 pm

Angela

POdívala jsem se překvapeně na Kartose
"Jak postarat?" to si snad všichni myslí, že jsme nějak nakažení něčím? To ona je.
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 1:56 pm

Connor

"Jednoho dne se my dva dostaneme do vážné rozepře." prohodím směrem k Alexe a poté následuju služebnou. Kartosovi věnuju ještě naštvaný pohled a poté se můj obličej svraští do obvyklé masky. Tak jo...pokud mě zkusí zabít tak asi musím změnit zaměstnavatele. pomyslím si.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Black Kartos Klub  - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Black Kartos Klub
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Black Kartos
» Drain Kartos [BK] (NPC)
» Alexander Kartos [BK] (NPC)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Herni Mistnosti-
Přejdi na: