Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Black Kartos Klub

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 3:46 pm

Angela

Rezignovaně jdu za Connorem a sebou si beru svůj počítač
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jul 31, 2012 4:34 pm

Maya

Vypila jsem svoje pití a podívala jsem se prosebně na šéfa.Byl to výraz typu.Musím to platit?A nebo to možná znamenalo nějaká práce pro mě?
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 01, 2012 7:39 pm

Kartos chvily nevnimal nikoho okolo a jen tak hleděl do předu. mezitim Barman zvednul hovor u baru a chvily něco domlouval pak přešel k Mayi a pisknul na STeva až dojde taky bliž.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 01, 2012 9:49 pm

Steve

Došel sem za barmanem ,dopil sem minerálku a dal sem mu peníze a tázavě sem se na něj podíval.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 5:36 pm

Maya

Zaplatila jsem barmanovi a naklonila jsem se k němu.Ano?
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 6:43 pm

"měl bych pro vás prací. Maya jak je jasny už po nějake touži hmm? a Steve ty jsi vyskoušíš jak to tu u nás chodí."
pote vám začal vysvětlovat co se stalo.
Kerberesove napadly Hotel Mosqva ktery patři samozřejmě Kartosum. vašim ukolem bylo za každou cenu zastavit tenhle utok na slaby hotel.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 8:02 pm

Maya

Jak moc se máme držet zkrátka a jak moc jsou přípustné oběti?Podívala jsem se na Steva.Takže nováček jo?Poté jsem opět rychle obrátila pozornost na barmana.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 11:26 pm

Steve

Jop, jop. Není problém. Kerberosy fakt nemám v lásce, takže to bude osobní. Začnu si dělat čárky za jejich odstranění.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Aug 07, 2012 6:29 pm

"nezničte hotel jinak nic dalšiho řešit nebudem mate volnost" řekl barman dvojici
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitimeTue Jun 18, 2013 10:45 am

RESET Novy Start 
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Sponsored content





Black Kartos Klub  - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Kartos Klub    Black Kartos Klub  - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Black Kartos Klub
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Black Kartos
» Drain Kartos [BK] (NPC)
» Alexander Kartos [BK] (NPC)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Herni Mistnosti-
Přejdi na: