Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Einar Svensson [KER]

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar Svensson [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Einar Svensson [KER]   Einar Svensson [KER] Icon_minitimeSat Jul 28, 2012 11:32 am

Meno: Einar Svensson
Rasa: človek (Nór)
Vek: 52
Povolanie: Archeológ, diktátor v Afrike, profesor. V dnešnej dobe nezamestnaný.
Vlastnosti: Je posadnutý diablom. Démona, ktorý ho posadol prijal. Počúva a vníma jeho hlas, ktorý mu vraví čo má urobiť. Je zvrátený psychopat, kanibal, sadista. Je však veľmi inteligentný. Jeho pôvodný temperament bol skôr cholerický- Vyhýba sa spoločnosti, ale keď sa v nej nachádza je tichý. Ostatními ľudmi pohrdá a preto je k nim často sarkastický a ironický.
životopis: Einar sa narodil na konzervatívom vidieku na sever Nórska. Jeho rodine patrila prakticky celá dedina. Ako dieťa prejavoval veľký talent a nadanie takmer na všetko. V škole patril k najnadenajším. Od malička ho lákala história. V Nórsku žil normálnym životom. Mal priateľov aj priateľku. Vyštudoval, ako archeológ v štokholme. Ako 27 ročný sa vybral na prieskumnú expedíciu do Egypta. V Egypte sa začali objavovať prvé príznaky obsesie diablom. Trpel strašnými nočnými morami a častými prívalmi bezdôvodnej nenávisti. Asi o mesiac sa úplne zbláznil a bol prenesený do jednej misionárskej kresťanskej liečebne. Rok svojho života, ktorý tu strávil si vôbec nepamätá. Skúšali na neho rôzne Exorcistké rituáli. Po roku psychicky rezignoval a úplne sa poddal démonovi v sebe- Počúval jeho hlas a stal sa jeho nástrojom. Utiekol zo sanatória a ocitol sa bez peňazí stratený niekde v Afrike. Onedlho si však našiel spojencov - miestnych obyvateľov. V niektorej z južnejších krajín hľadal prívržencov. Manipuloval a ovládal davy. Pomocou moci zo samotného pekla na svoju stranu získal masy ľudí. Rozpútal krvavú občiansku vojnu, počas ktorej sa dopustil mnohých masakrov. Sám páchal neopísateľné krutosti - stal sa kanibalom. Svoje obete týral a pojedal. Po roku sústavného boja nakoniec zvíťazil. Stal sa nemilosrdným diktátorom. Pod rozkazmi démona, ktorý ho ovládal páchal obrovské krutosti na civilnom obyvateľstve. Predával ľudí, obchodoval zo zbraňami a drogami. Po čase začal civilizovaný svet vyvíjať nátlak na jeho diktatúru. Einar (a démon v ňom) pochopil, že je čas zmiznúť. Po ďalšie roky sa z financií, ktoré nadobudol v Afrike živil a cestoval po svete. Stal sa dokonca profesorom na Oxforde (samozrejme, že pod inou identitou). Svojho sadisticko-kanibalistického koníčka sa však nevzdal a naďalej sa činil. Jeho pobyt na nejakom mieste sprevádzali záhadné zmiznutia. Na Oxforde učil cca 1O rokov. Ďalšie roky cestoval po svete a roznášal skazu. Ako publicista rozdúchaval národnú nevraživosť. Nejakú dobu bol dokonca poradcom diktátora Kaddáfiho. Utiekol Však pred vojnou, čo bolo jeho šťastie. V súčasnosti žije na walleskom vidieku v Británií vo svojom honosnom sídle.
Schopnosti: Pomocou démona v sebe dokáže využívať telekinézu. Silou vôle vie spôsobovať migrénu a dokáže vstupovať ľuďom do snov. Samozrejme, že len obmedzene. Tiež dokáže perfektne manipulovať a zastrašovať. Keď sa niekomu pozrie do očí v obeti prepukne pocit beznádeje a zúfalstva. Je starý a jeho telesná schránka už upadáva, ale pomocou démona v ňom je jeho fyzická sila na omnoho vyššej úrovni, ako by sa zdalo. Ovláda tiež všetky svetové jazyky (kvôli démonovi). Niekedy trpí záchvatmi, ktoré by sa dali prirovnávať k tým epileptickým, lenže tieto sú spôsobené démonom.
Majetok : Je v podstate milionár. Vlastní luxusné obidlia v Londíne, NY, Tokiu, Osle a vo Wallese. Momentálne prebýva vo svojom walleskom dome. Vlastní tiež slušnú zbierku luxusných áut. Jeho pýchou však je jeho mučiareň. Má v nej všetky dostupné nástroje na mučenie, spôsobovanie bolesti a nekonečného utrpenia. Vlastní tiež obrovskú knižnicu.
Register trestov: Bol na zozname diktátorov a zločincov NATO. Momentálne však pod inou identitou má register čistý.
Vzhlad: Je Starší, no napriek tomu sa udržuje vo forme. Je vysoký cca 185 cm a štíhly. Má dlhé šedivé vlasy stiahnuté do copu a upravenú zastrihaná bradu. Keď má jeden zo svojich záchvatov jeho koža se deformuje a vyzerá ako moja profilovka tu. Do svojej "ohavnej" podoby sa môže meniť podľa vlastnej vôle. Pohľad do jeho očí nevydrží nikto. Jeho pohľad je nemilosrdný a plný zla tak isto, ako jeho mrazivý hlas.

_____________________________________________________________________________________________________________________
Prídete ma naverbovať, alebo si mám do životopisu hodiť, že som členom BK ?
PS Pri písaní o obsesií a posesií diablom som vychádzal s kresťanského učenia o Exoricizme. Moja postava je značne v rozpore s tou od MIster-zx. Démoni sú spirituálne bytosti (podľa kresťanského učenia) a nemôže existovať nič ako polodémon. (nieže by som bol veriaci). Dajme tomu, že ma ovláda sám veľký Samael, jeden s princov pekiel. (Klacický satanizmus, nie ten Laveyov.)
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar Svensson [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar Svensson [KER]   Einar Svensson [KER] Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 2:55 pm

telekinezi pryč úplně
pohled do jeho očí je nepříjemnej ale dá se vydržet
jen donutí oběť odvrátit pohled a nekoukat mu do nich
strach může vyvolávat ale není to žádná paralýza je to v podstatě jen, že osoba zasažená strachem ztratí jistotu že vyhraje

životopisem mi navíc nezapadaš k BK vytvořím v nejbližši době dalši dva kluby a necham tě naverbovat Kerberosama
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar Svensson [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar Svensson [KER]   Einar Svensson [KER] Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 4:20 pm

OK, ďakujem
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Einar Svensson [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar Svensson [KER]   Einar Svensson [KER] Icon_minitimeTue Aug 07, 2012 9:27 pm

něco proti mě ?
Návrat nahoru Goto down
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar Svensson [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar Svensson [KER]   Einar Svensson [KER] Icon_minitimeTue Aug 07, 2012 10:04 pm

Nie, ako si na to prišiel :O Len som poukazoval, že moja postava (zakladajúca sa na kresťanskom vnímaní démonov) je v rozpore s tou tvojou (nemyslým osobný rozpor, ale fakty o démonoch).
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Einar Svensson [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar Svensson [KER]   Einar Svensson [KER] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Einar Svensson [KER]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Einar [KER]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Charaktery-
Přejdi na: