Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ztracena Spojka

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 7:36 pm

Angela

"Tys to čekal?" překvapeně jsem se na něj podívala a mžourala do dálky, kde byly dvě postavy.
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 7:38 pm

Connor

"Viděl jsem dvě velký oči ve vzduchu a pokud mi nehrabalo...Tak tohle bude nějaká jejich realita." odvětím a připravím se bránit.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 7:47 pm

v mžiku staly před vámi neudělaly ani jediny krok spiše jen jako by se přesunuly.
"vypadají chutně... stejně jako ta poslední jak jen se jmenovala? Alexia? hmm ano to bude to jmeno že?"
"Spravně to bude ona. zachvily by nám Infiltrovany bratr měl dovest něco dalšiho až stimhle skončime ANo"
"Spravně přesně tak"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 7:50 pm

Connor

Rychlým pohybem zvednu pistoli zamířím na hlavu většího a vystřelím. Poté prudce vyrazím dopředu a zaútočím na druhého zaťatou pěstí úděrem na hlavu, z rukávu mi vyjede skrytá čepel.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 7:56 pm

Angela

Nezaregistrovala jsem jak rychle se dostali k nám a jak rychle ještě zasáhnul Connor. Byla jsem připravená střílet, kdyby se mu to vymklo, ale dávala jsem si z jejich slov dohromady co se stalo. Alexia musela být nějak ovlivnitelná jimi, proto nás přivedla sem a my máme být další na řadě a evidentně podávat informace z Kartos. Alexiu přivedl mladý Kartos, bylo možné podezřívat i jeho, ale kdo je ten druhý infiltrovanec? A podle toho co říkal mladý Kartos, že Kerberosci v tom nemají prsty, byla jsem přesvědčená, že není pravda.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 8:50 pm

Connor vystřelil jsi proti věčimu. když jsi chtěl zautočit na maleho tak zmizel tvuj soupeř kulku chytnul přimo před sebou a začal si ji prohližet. Maly teď seděl na rameni Angely.
"Voniš nadherně"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 8:54 pm

Angela

Ze zamyšlení mě dostal až ten hlas, málem jsem dostala infarkt, když jsem zjistila, že mi to sedí na rameni a okamžitě jsem ho smetla vší silou dolů a odskočila jsem od něj dál směrem ke Connorovi a mířila pistolí na něj
"To je nechutný."
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 8:54 pm

Využiju momentu kdy chytne kulku, ač mě to překvapilo dokázal jsem zareagovat rychle a provést útok skrytou čepelí do krku. Pokud se povedl otočím se a zkusím nějak odpálit malého z Angely.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 9:20 pm

Maly se držel hlava nehlava na rameni Angely. až se snažila ho setřast jakkoliv nešlo to. a začla hodně rychle pocitovat ubytek energie jako by ji něco vysavalo.
Velky soupeř Connora schytl přimi zasach do krku tak ležel na zemi.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 9:23 pm

Rychlým pohybem proříznu tepny a přeříznu krční svaly. Poté se otočím a namířím ostří ze kterého odkapává krev na toho malého. V očích se mi jasně zračí chlad, je vidět že absolutně nemám problém zopakovat to samé i jemu. "Slez z ní." pronesu chladným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 9:37 pm

Angela

Čím víc jsem se bránila, aby ze mě slezl, tím víc jsem byla unavenější. Dokonce jsem proti němu namířila i pistoli a střelila ho.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:07 pm

Angela střelila maleho do hlavy a ten explodoval na černy prach a zmizel. nikdo jiny zde nebyl problem je že vy ste byli stale tady.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:10 pm

Connor

"Pecka." řeknu poté co otřu čepel. Aktivuju Eagle Vision a rozhlédnu se kolem nás. Hledám nepřátele. "V pořádku?" podívám se poté na Angelu.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:13 pm

Angela

Točila se mi hlava, tak jsem si musela sednout na zem. "Jo jsem .... v pořádku....kde to jsme?"
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:25 pm

Connor

"Nemám ponětí, nějaké jejich umělá realita nebo iluze možná." řeknu a přebiju obě pistole, jednu znovu podám zpátky Angele. "Vstávej, musíme rychle odsud." dodám ještě.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:33 pm

Connor zahledl někoho označeneho přatelskou aurou miřici k vám.
Mrtvy les se začinal rozpadat v prach všechno hmotne tak nějak začlo mizet.
"Zdravim vás dva hadam že ste na špatnym mistě"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:35 pm

Connor

"No v temném rozpadajícím se lese kterej není ani reálnej...nemám pocit, že jsem zešílel. Což mi připomíná, kdo jsi ty?" Angela si může všimnout, že zbraň mám podél těla a nevypadám že bych jí chtěl použít.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:38 pm

Angela

Vzala jsem si od Connora zbraň a znovu vstala a pak přišel ten chlapík
"No jsme na špatném místě, víte kde to jsme?" oslovila jsem ho také a čekala na jeho odpovědi
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 8:51 pm

"jsem ochranka spojky, Spojka už je zpatký na svim místě kde má byt děkuji vám že sté splnily tuhle prací je čas se vratít"
Mavnul rukou a vše zmizelo a vy ste staly zpatky v dokach. ta osoba už tu však vubec nebyla.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:28 pm

Connor

Zavrtím hlavou. "Měli bychom prověřit co říkali ti dva co myslíš?" podívám se na Angie.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 10:01 pm

Angela

Jen tupě kývnu, nějak jsem nepobírala co se stalo, ale vyrazila jsem směrem ke klubu, ale přemýšlela jsem, jestli mám Connorovi říct, mojí domněnku.
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 10:08 pm

Connor

Pomalu míříme směrem ke klubu. "Jo...už mi můžeš vrátit pistoli." dodám ještě. "Případně pokud nechceš jít pěšky ti tu můžu zkusit ukrást auto."
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 10:12 pm

Angela

Vrátila jsem mu pistoli a zeptala se ho na místo odpovědi
"Kdo myslíš že to je? Ti infiltrovaní?"
Návrat nahoru Goto down
Fenris

Fenris


Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 26. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 10:13 pm

Connor

"Jedinej neprověřenej kterej vstoupil do centrály je ta Bloncka co si jí šéfův synátor přitáhl." odvětím suše.
Návrat nahoru Goto down
Reina Kana

Reina Kana


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 21. 07. 12

Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 10:23 pm

ANgela

"Tak na tu padá podezření okamžitě. Mluvili o ní ale mluvili ještě o jednom. Nechci malovat čerta na zeď ale napadl mě právě šéfův synátor, on ji přeci přivedl. A podle mého ti dva se kterými jsme se setkali ti pracují pro Kerberose. Nikdo jiný by nechtěl vědět informace přímo z klubu." kouknu se opatrně na něj
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ztracena Spojka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztracena Spojka   Ztracena Spojka - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ztracena Spojka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Herni Mistnosti-
Přejdi na: