Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Steve Davis [BK]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis [BK] Empty
PříspěvekPředmět: Steve Davis [BK]   Steve Davis [BK] Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 9:52 pm

Jmeno: Steve Davis

Rasa: Gargoyl

Věk: 23

Pozice - Povolani: Barman

Životopis: Stevův zajímavější život nastal dá se říci až v patnácti letech, kdy se projevili jeho schopnosti. Všiml si jich, když při kácení dříví v lese odlítl řetěz z pily a vzal ho přes žebra. Řetěz sice žebra nepřelomil, ale prořízl a propálil maso až ke kostem po celým boku. Steve začal panikařit a chtěl hned do nemocnice, otec ho ale jen naložil do auta, doma ho hodil do postele, vydezinfikoval mu to, obvázal a nechal ho vypít krev z krávy.
Druhý den ráno se Steve probudil a nejen že rána už nekrvácela, ale už nebyli vidět žebra a bylo znát to jak se zacelila. Steve si ještě pár dní poležel a pak si s otcem promluvili o jeho původu.
Pak ho otec naučil vyvolávat Vztek Gargoyla, jenže proměna byla bolestivá a Steve ji nerad používal…
Dalo se to ale využít… V noci s otcem oba v morfu chodili do lesa, rvali stromy ze země, odvětvili je a odnesli je na přívěs. Takhle se s otcem živili a jelikož pracovali rychle a efektivně, měli z toho dost peněz. Pak si přivydělávali tak že kradli dobytek z farem. Brali v morfu krávy, kozy, koně, ovce, prasata a tak podobně. Vždy je zabili, vzali z nich krev do zásoby a maso potom prodávali.
Všechno dělali na černo, takže z ničeho neplatili daně a dost slušně na tom vydělávali a žili na dobré životní úrovni. Steve si potom z jeho podílu koupil a zařídil hospodu, kde dělá teď barmana.
Měl pár problémů s policií, zjistil ,že tady všechno na černo dělat nemůže, jinak by ho zavřeli za daňové úniky, takže si aspoň přilepšoval tak, že vykrádal kamiony s pivem a různými lihovinami a potravinami.

Vlastnosti: Steve je poměrně agresivní a výbušný, není ale nepřátelský, ani zlý, jen to občas trošku přežene. Za dlouhá léta svého života si navykl jak se chovat ve společnosti a jak být k lidem slušný, když je třeba. Když se napije, tak se rád pere a nějak ztrácí zábrany.

Schopnosti:

Steve je Gargoile… To znamená, že je to příbuzný upírů. Původní gargoylové byli jen nemyslící stvůry, které vznikli když mágové vdechli kamenným chrličům život. Tyto zrůdy se skřížili s divokými upíry a tak vznikli inteligentní gargoylové. Každopádně Steve se o svůj původ moc nezajímal.
Jeho schopnost se projevuje tak, že „morfuje“. Gargoilové můžou nabýt mnoha podob, Steve ale trénink nijak nerozvíjel a zanedbával ho, takže i když na to má věk, umí pouze jednu proměnu a to je:

„Vztek Gargoyla“
Spoiler:

Není to finální forma gargoylů, je to částečná proměna, kdy si uživatel částečně zachová svoji podobu, ale ztvrdne mu kůže, nabude síla a narostou křídla. Síla je taková, že nemá problém zvednout tunové auto. Jeho tělo zesílí a zmohutní, takže přežije i pád z velké výšky.
V lidské podobě jsou gargoylové na rozdíl od upíru stejně silní jako lidé a nijak se od nich neliší. Proměny(morfy) jsou rychlé, ale bolestivé, nezanechávají však žádné jizvy, protože gargoilové mají zvýšenou regeneraci, jak v lidské podobě, tak v morfu. Tato regenerace jim zabraňuje vykrvácet ze středních zranění(bodnutí, průstřel, povrchnější řezná rána, která nenaruší tepnu), ale regenerace se netýká orgánů. Hluboká řezná rána se zacelí během několika dní do ztracena.
Regenerace je ale podmíněná konzumací krve! Pokud gargoyl nepřijmá krev, o regeneraci přichází a vrátí se mu až po další konzumaci.
Gargoylové ale nejsou jinak na krvi závislí, není to jejich podmínkou k životu.

Výbava - majetek: Vlastní jednu menší hospodu, kde občas dělá výčepního. Jinak má jednu legálně drženou zbraň desert eagle s náboji a nad hospodou má svůj byt, kde má věci denní potřeby.

Trestny Rejstřik: Nalejvání mladistvím, falšování provozní licence, higienického certifikátu a pokus o krádež kamionu Pilsner Urquell.

Podoba:
Spoiler:


Naposledy upravil SteamTiger dne Fri Jul 27, 2012 12:39 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis [BK] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis [BK]   Steve Davis [BK] Icon_minitimeThu Jul 26, 2012 10:04 pm

Schvaleno
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
 
Steve Davis [BK]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nábor - Steve Davis [BK]
» Steve Davis Park
» Steve a Maya

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Charaktery-
Přejdi na: