Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Einar [KER]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 8:46 pm

seděl jsi ve svím honosním domě když ti někdo zaklepal na dveře.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:27 pm

Einar
Akurát som sa chystal pohrať sa vo svojej mučiarni, keď mi sluha povedal, že niekto klope. Polohlasne som zašepkal. “Otvor !“ Bol som zvedavý kto ma hľadá. Upil som si zo svojho poháru s whisky a čakal. Aj napriek miernej zvedavosti som bol podráždený. Dolu v mučiarni som mal rozrobenú jednu Wallesanku.


Naposledy upravil Yagamaru dne Tue Jul 31, 2012 7:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:34 pm

"Běž bokem služebníku" žduchnul do sluhy a miřil si to přimo k Panoví domu.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:42 pm

Einar
Sedel som chrbtom k tomu opovážlivcovi. Pomaly som zdvihol ruku a ľuskol prstom. Sluha na môj povel zavrel masívne dvere. Prehovoril som. Môj hlas bol mrazivý a hrubý, obvikle som obeti prehovoril do duše. “Kto to bez ohlásenia ruší môj odpočinok?“ Vždy som si vychutnával ten pocit bezmoci a podradnosti, ktorý som vyvolával u slabších jedincov. Čakal som ako zareaguje.


Naposledy upravil Yagamaru dne Tue Jul 31, 2012 7:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:47 pm

"Vyslanec Kerberosu. Krotitel Samuel Arno. Nezkoušel bych ty podřadné triky na někoho na moji urovni." odkašlal si když stal před tebou. ani vlastně nevíš jak se tak rychle oběvil před tebou.
"Svimy činy jsi zasahl náš obchod máš jedinou možnost. nabídnou sve schopnosti naši rodině nebo asi víš co muže nasledovat"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 10:14 pm

Einar
Zavrel som oči a odpil si z whisky. Odvaha toho mladíka ma pobavila. Mrazivo som odpovedal. “Vašej rodine je asi etika vzdialená. “ Otvoril som svoje ľadovo modré oči a premeral si ho. “Istý čas som okupoval 3. miesto rebríčku najnebezpečnejších diktátorov. A čo vaša rodina ? Štetky a drogy ? “ Rozdrtil som pohár v ruke a fascinovane sledoval svoju zakrvavenú ruku. Cítil som, že démona to zaujíma. Vždy, keď som ho nepočuval, dostal som záchvat. “Zdravý rozum mi hovorí, aby som s teba vyrval vnútornosti, ale niečo vo mne mi vravý, že tvoj návrh by som mal prijať. “ Odmlčal som sa a po chvíli pokračoval. “Neboojím sa ťa mláďa, nebojím sa ani tvojej rodiny. “ Kývol som mu rukou a povedal. “Nuže, rozpovedaj mi o tom návrhu.“ Démon vo mne ma ktovie prečo nútil to prijať.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeWed Aug 01, 2012 7:50 pm

Samuel Arno
"koho se bojiš nebo ne neni Tematem naši diskuze. jednoduše naše nabidka je krití a práce a take zajimava zkušenost. teď si řikate proč krití. odmitněte nabidku a zitra budete žadat aby sme vás přijali"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 12:07 pm

Einar
Stále som nespúštal pohľad s mojej ruky. Komunikoval som s démonom. Počúal jeho hlas, prežíval jeho hnev. Radil mi, aby som sa k ním pridal. "Vyhrážkami to na mňa neskúšaj. V Afrike na môj povel zhoreli celé mestá, zomreli tisíce ľudí. Vážne si myslíš, že ma ty a vaša rodina dokážete vystrašiť ? Máš pravdu, nie je to témou diskusie. Ešte niečo ma zaujíma. Aká práca by to mala byť. Možno ste o mne počuli, že mám istý koníček." Krvavú ruku som zaťal v pesť.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeWed Aug 08, 2012 6:10 pm

Einar
lehce si odzivnul z jeho pohledu šlo vydět že je z nuděny z proslovu Einara.
"to zaleži na situaci. rozhodně nejsme žadni svatoušci to ti musi stačit vědět"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeThu Aug 09, 2012 11:22 am

Zamračil som sa a vstal. "Ste obyčajná banda pasákov, nič viac... Mňa zaujíma, čo mi môžete ponúknuť. Tu ide o mňa, nie o vašu smiešnu rodinu. Môžem vás pokojne ignorovať, vaša rodina ma nemá ako ohroziť. Ja som ten, ktorý sa rozhodne. Povedz, čo ponúkate, alebo zmizni !" V mojom hlase nebolo cítiť zlosť, iba chladnú nenávisť. Atmosfére sa zmenila. Práve teraz by sa mal zožierať v strachu a neistote. Zadíval som sa mu od očí. Môj pohľad bol vždy veľmi nepríjemný. Moje obete mali vždy pocit, akoby som sa im díval do duše.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 5:51 pm

"Bwuh... přestavá mě to bavít." bylo jasne že nevnima strach. netvařil se nějak zvlašť spiše z nuděny. v jednu chvilu jsi měl pocit jako by tam nestal sám. jako by něco stalo přimo za nim. něco co ti připadalo tak hrozně povědome a přesto nezname. možná to byl jen pocit.
"když jsi odmitnul pozvanku do pekel je to važně tve rozhodnuti mi jen tak znova pozvanky neposilame" otočil se a připravil se odejit. v te chvily sis toho všimnul. zvlaštni temna energie. jako by ze samotnych pekel. znál jsi to až přiliš moc dobře . nasledovalo to Kerberosaka ven.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeWed Aug 15, 2012 9:53 am

Pomaly som sa vydal za ním smerom von. "Akú prácu odo mňa očakávate ?"


/prečo ignoruješ schopnosti mojej postavy ? Sad
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeThu Aug 16, 2012 3:42 pm

"To se ještě uvidí jsem rád že zvažuješ naši nabidku."

/Neignorujem to jen nevíš co ma tenhle soupeř za schopnosti
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Yagamaru

Yagamaru


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 07. 12

Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitimeThu Aug 16, 2012 7:54 pm

Pokrčil som plecami a pokračoval. "Ja si môžem prácu vyberať... Pred nedávnom som bol pri diktátorovi v Lýbií. Ak vaša rodina stojí o moju pomoc, tak mi musí povedať v akom zmysle. " O Kerberose som to v dnešnej dobe počul dosť. Ja som sa však orientoval skôr na politiku. Takýmto kriminálnikom som nikdy neprikladal veľkú váhu. "Nie som nejaký úbohý nájomný vrah. Orientujem sa skôr na politiku a obchody tohoto charakteru sú pre mňa bezvýznamné. Môžem pomôcť Kerberosu, ale iba prácou, ktorá je hodná mojej úrovne. "
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Einar [KER] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Einar [KER]   Einar [KER] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Einar [KER]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Einar Svensson [KER]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Herni Mistnosti-
Přejdi na: