Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Neopre "Stalker"

Goto down 
AutorZpráva
Neopre

Neopre


Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 22. 06. 13

Neopre "Stalker" Empty
PříspěvekPředmět: Neopre "Stalker"   Neopre "Stalker" Icon_minitimeSat Jun 22, 2013 8:29 pm

Jmeno: Neopre
Prezývka:
Stalker
Rasa: Aziatka
Věk: 17
Pozice: Donášačka
Životopis: Neopre nie je jej pravé meno. Nikdy svoje pravé meno ani nedostala. Narodila sa niekde v Ázijských štátoch no sama netuší kde. Nevie kto je jej otec či matka, dokonca ani kedy sa dostala do takej blbej situácie, v akej sa ešte prednedávnom nachádzala. Odkedy si pamätá tak vyrastala v dosť nanič podmienkach v jednom s nevestincov patriacich Kerberosu. Každý si môže domyslieť že to nie je práve dobré miesto pre výchovu dieťaťa.. a hlavne ak ho v podstate ani nemá kto vychovávať. Každému tiež bolo jasné čo toto dievča v budúcnosti čaká.. to by však nebola ona.. keby z tejto blbej situácie nenašla „zadnú uličku“, ktorou ako aj v reálnom živote už nespočetne krát utiekla nespočetne veľa skupinám či jednotlivcom. Táto zadná ulička sa jej však nastavila sama a ona nemienila, pri čom sa chopila príležitosti. V jej sedemnástich narodeninách, čo sama presne netušila kedy ich má. Všimla si istú vzácnu vecičku. .boli to nejaké rolexki ktoré na sebe mal jeden zo zákazníkov v danom „mieste“. Šlohla mu ich a následne sa dala na útek. No.. nevšimlu si ju pre jej schopnosti kradnúť.. skôr pre tie utekať a vyhýbať sa na prvý pohľad nevyhnuteľným prekážkam. Striasť niekoľkých mužov ktorý na tom fyzicky neboli vôbec zle behom pätnástich minút sa predsa len nepodarí každému. Teda.. nestriasla sa ich úplne. Jeden na ňu už viac menej čakal na mieste, kde sa chcela ukryť. Nikdy nepochopila ako sa tam dostal no dal jej ponuku, ktorá sa neodmieta. Vlastne ju od Kerberosu odkúpil za 350 000 USD a dal jej úplne novú prácičku, ktorá jej sedela ako uliata. Donášačka.. teda zatiaľ donášala prevažne drogy a len zriedkakedy aj nejaké veci, ktoré by boli vzácnejšie než umelé šťastie.
Vlastnosti: Trocha zákerná a vypočítavá. Nie je však „zlá“. Býva tichá a niekedy uzavretá. Teda často je nesmelá k ľuďom, ktorých vôbec nepozná. Ak sa však jedná o prácu, je úplne nekompromisná.
Schopnosti: Je veľmi rýchla, obratná, má skvelú výdrž a úžasnú atletiku. Tiež pozná každú jednu uličku v meste úplne naspamäť, v tomto je lepšia ako GPS. Pozná každú jednu skratku aj každé jedno nebezpečné zákutie na ktoré v meste môžete naraziť. Aj čo sa týka striech domov či dokonca kanalizácie. Z bojových umení ovláda také ten pouličný štýl. Zo zbraní ovláda len jednoručné pištole. Vie veľmi dobre behať, skákať, šplhať a všetko to zakomponovať do parkouru či free-runningu. Vie tiež veľmi dobre zdrhať polícii.
Vybava a majetek: Menšia kapsa na veci ktoré roznáša. Zápisník s párom pier, Menšia hotovosť (približne 100 USD). Bežecké tenisky s vysokými podkolienkami a dlhá mikina ktorá jej siaha až pod zadok, teda na stehná, runnerské rukavice. Nemá doklady a ani vodičák.. v podstate „neexistuje“. Pod mikinou ešte nosieva ukrytý malí sig sauer. Tiež má dlh okolo 300 000 USD u Black Kartosu.
-má ešte športový bicykel.
Trestny Rejstřik: Nemá doklady, ak ju aj chytili, nemali ju ako zapísať.
Podoba: Je malej postavy s dlhšími tmavými vlasmi a sivými očami. Má bledú pokožku a jemné črty tváre, v podstate ako takmer každé dievča. Nie je ničím výnimočná čo sa vzhľadom týka. Taká priemerné no pekné dievča ktoré však príliš nevzbudzuje pozornosť.
Návrat nahoru Goto down
 
Neopre "Stalker"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Charaktery-
Přejdi na: