Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Steve Davis Park

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 5:19 pm

seděl jsi v Parku na lavičce. nikde ani stopy když jsi pocitil silnějši zavan větru ze vzduchu tlačici na zem. jako když něco vysokou rychlosti pada z vysokeho mista. nato před tebou dopadl nějaky typek.
"Potvrzuji... Našel jsem ho zasílám souřadnice" řekl si do vzduchu a sledoval tě .
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 5:29 pm

Steve

Křídla mi rozervaly triko a vyletěl sem do vzduchu, zkusil sem ho čapnout za nohu a hodit s ním o zem.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 5:46 pm

"Agresivni reakce pokus o zničeni" řekl si zase pro sebe a prudkym švihem do zadu se vyhnul tvemu chvatu a nasledně uskočil do zadu.
"Zaznamemavam data a posilám"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 7:44 pm

Steve

Třikrát sem mocně máchl křídly a pak sem je složil k tělu, abych letěl jako šíp a znovu sem se ho pokusil chytit. Snad je to Kerberos... kdybych se spletl a napad spojence, mohl by to bejt problém.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 8:58 pm

chytnul jsi soupeře za nohu a švihnul jsi snim o zem zvedl se trochu prach ze země a pak jsi ucitěl že už vlastně nedržiš jeho nohu.
"Vyhodnoceni zraněni. Test Sily proveden. Zasilani dat dokončeno."
"tak a já mám hotovo teď se postaram o tebe. trochu to zabolelo."
zaslišel jsi křupnuti mnoha kosti najednou a mohl sis všimnout postavy z vedajici se s mraku prachu ktery prakticky měl jen par škrabancu.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 9:07 pm

Steve

Složil sem křídla, napřáhl sem pěst a řítil sem se střemhlav na něj. Potom sem ale roztáhl křídla a přistál sem na zemi.
Oj... Steve co to děláš? Nevztekej se, to není náš styl. Proč útočit na někoho rychlýho a dělat za sebe blbce. Počkám si až si dojde pro ránu.
Řekl sem a napřáhl pěsti. Poď si.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 9:19 pm

"Dobra jdeme nato"
mohl sis všimnout ze kuže pod oblečenim (ruce krk a obličej) začla praskat a opadavat. pod ni byla šedy kuže doprovazena žhavimy rudimy žilkamy běhajicimi po těle.
prudkym odrazením prave nohy o zem vyletěl lehce prudce do vzduchu a miřil napraženou pěsti na Steveho.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 9:35 pm

Steve

Pečlivě sem složil křídla, abych se mohl rychle pohybovat a vyčkával sem na správný okamžik, kdy už nebude moct zastavit. Skoro to už vypadalo, že jí dostanu, ale potom sem se natočil v bocích do strany a tím sem ráně uhnul, jednou rukou sem tu jeho pro jistotu svedl stranou a druhou sem mu zablokoval druhou ruku, abych ji nechytnul z druhý strany. Moje ruka která blokovala předtím tu jeho se potom omotala kolem jeho krku a moje koleno mocně narazilo do jeho žeber. Držel sem ho a koleno bylo znovu a znovu a ruka tiskla víc a víc a volnou ruku sem mu pořád svíral. Ještě ho obalila moje křídla, aby nemohl utýct.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:08 pm

tvuj zasach do žeber moc neřešil. nehybal se. ale i přes tvoji kuži jsi pomalu ale jistě začal pocitovat velke horko ktere stale rosto vychazejic s těla soupeře.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:13 pm

Steve

Využil sem toho že se nebrání, levou rukou sem ho držel kolem krku a pravou sem ho drápy bodl do krku. Pokud nepronikli skrz, narval sem mu drápy i s prstama do očí, takhle sem mu chytnul lebku, rozevřel sem křídla, zvednul sem ho a hodil sem s nim o zem.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:34 pm

po dopadu jsi uslišel explozi a v zemi zbyl jen krater tělo nikde. soupeř zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeSun Jul 29, 2012 10:45 pm

Steve

Oprášil sem se a rozhlídl sem se, jestli se někdo nedívá. Stejnak sem radši rychle vylítnul někam dostatečně vysoko, kde budu vypadat jako pták ve vejšce šel sem na nějakej zapadlej kout, ulice mezi barákama, nebo tak něco, kde bych mohl odmorfnout.
Pak sem v tom místě počkal ještě hoďku.
Boože... věděj že tu na ně čekám, nepůjdou sem... počkaj si až kam půjdu... co bych měl dělat? Pomyslel sem si bezradně.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 11:59 am

postaval jsi bokem už odběhlo určitě vic jak hodinna a nikde nikdo ani naznak že by tu někdo byl
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 4:31 pm

Steve Davis

Ok... přemejšlej... jak věděli, že sem to byl já?! Šel sem tam v morfu, navíc mě nahodili ty sračky... není možný, aby mě identifikovali... třeba za mnou nebyli kuli tomu. A vlastně ví kdo to byl... Jak se spojit s Kartosem a nedotáhnout ty šmejdy až k němu?
Zkontroloval sem se, jestli na sobě nemám nějakou štěnici, nebo něco podobnýho, co prostě mít nemám a pokud sem byl čistěj, nechal sem se odvést taxíkem do svýho baru.
Pokud cesta proběhla bez problémů, došel sem domů a dal sem tátovi vědět, že už je vše vyřízeno a ať si daj bacha. Táta se pak taky zbalil a šel nachvilku ke mě, počkal do setmění a pak vyrazil v netopířím morfu do sídla rodiny, kde na něj čekala mamka. Netopíří morf mu zajišťoval, že nebude sledován.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 8:53 pm

chvily pote co tvuj otec odletěl někdo začal u baru klepat na dveře. ikdyž to tak vypadalo že tim předvadi nějakou melodii ktera ti vubec nebyla znama. i přesto stale klepal ale do dveři od baru ve kterem nikdo nebyl.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 8:58 pm

Steve Davis

Už si dou pro mě... Pomyslel sem si, vylezl sem oknem ven na balkon a pak sem sešplhal dolů. Teď sem zrovna stál nad únikovým východem, podíval sem se, jestli tam na mě nikdo nečíhá. Pokud ne, slezl sem na zem a obešel sem celý dům. Zařadil sem se do davu na ulici a pak došel za osobu, která klepala na dveře a mířil sem jí desertem do zad, ale tak, abych měl desert nízko u těla a nevzbuzoval pozornost. Přejete si?
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:05 pm

"Nejsem nepřítel klidně skloň tu zbraň. Byl jsem poslán abych tě vyzvedl Hell Devil nás varovaly že jsi sledovaný" pomalu se otočil
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:08 pm

Steve Davis

Vím o tom, proto sem se nevracel. Sem vděčnej že ste pro mě poslali, nějak si s tim nevim rady. Nevíte jestli se pokusili sledovat někoho z rodiny? Zeptal sem se a pistoli sem schoval za opasek. Pokud by to nebyl přítel a kecal, doufal sem, že se zvládnu ubránit i bez ní.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:10 pm

"o ty se postaraly Hell Devil nikdo tebe ani tvoji rodinu už nebude takhle sledovat. Kartos byl pobaven tím co jsi provedl posledně. Auto čeka za rohem"
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:15 pm

Steve Davis

Oko za oko, klub za klub, odehnali mi zákazníky a já si myslim ,že ty jejich se do toho prasečáku už taky nevrátěj... Pokud sem pobavil pana Kratose, můžu to považovat za úpěch. Řekl sem a následoval sem ho do auta.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitimeMon Jul 30, 2012 9:29 pm

nasedly ste do auta a během chvile ste zastavily před Klubem Kartosu. když ste vešli dovnitř kolega co tě sem doved zmizel.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Sponsored content





Steve Davis Park Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve Davis Park   Steve Davis Park Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Steve Davis Park
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Steve Davis [BK]
» Nábor - Steve Davis [BK]
» Steve a Maya

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Herni Mistnosti-
Přejdi na: