Black Kartos
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FFFRPG
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Steve a Maya

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeTue Aug 07, 2012 6:30 pm

vydaly ste se k hotelu.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeTue Aug 07, 2012 8:23 pm

Maya

Před barem jsem se představila.Ahoj.Jmenuji se Maya.Mile jsem se na něj usmála a trochu jsem se poklonila jak bylo zvykem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeTue Aug 07, 2012 8:27 pm

Steve

Šel sem celou dobu vedle Mayi. Sem tu novej, takže se vůbec nebudu zlobit, když si to tu vezmeš na povel.
Řekl sem a došel sem s ní až k recepci. Zdravim, já sem Steve. Řekl sem a mávl na pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeWed Aug 08, 2012 6:12 pm

Došli ste až k recepci. bylo zde prazdno a zvedal se prach. vytah byl zablokovany schody odpalene a dveře do společenskeho salonku vyraženi. místama byli ve stěnach diry po kulkach
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeWed Aug 08, 2012 6:23 pm

Steve Davis

Ok, práce začíná. Řekl sem a začal sem morfovat. Potom sem v morfu vešel jako první do salonku.

[Only admins are allowed to see this link]
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeWed Aug 08, 2012 6:34 pm

Maya

Jen jsem se zašklebyla a vydala jsem se za Stevem.Hmm...Taky polo démon?Napadlo mě jeeště před vstupem do salonku.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 5:50 pm

SPolečenská mistnost jak se to veme. kaluže krve mnoho mrtvych hostu a taktež Security hotelu. zde snad nikdo nezustal živ až na postavu sedici za klavirem a hrajici deprimujici hudbu.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 5:59 pm

Maya

Velmi vtipné.Křikla jsem na klavíristu.Potom jsem se podívala na Steva a čekala jsem co bude dělat.Jako nováček pro mě byl neznámí a vůbec nic jsem o něm nevěděla.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:03 pm

Steve Dasvis

Já sem jen s úsměvem pohlídl na Mayu. Čekat sem teda rozhodně nehodlal.
Vzal sem ty velký těžký dveře... teda to co z nich zbylo... a hodil sem je po tom pianistovi a hned sem se na něj rozeběhnul. Po cestě sem vzal něco velkýho a těžkýho kolem, třeba sedačku, stůl, křeslo, nebo něco takovýho a fláknul sem ho s tim po hlavě, pokud sem ho doběh, pokud ne tak sem to po něm znova hodil a když sem ho konečně doběh, ohnal sem se po něm drápama a postavil sem se tak, abych potom nestál Maye v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:13 pm

jakmile dveře zasahly klavir zvedl se prach nato misto ihned doskočil Steve že ho ještě prašti stolem přez hlavu. ale když se prach odviřil ležel zde jen polamany klavir.
muž nikde. když ste se pozorněji rozhledli vyděli ste nad klavirem ve stropě diru s ktere na zem kapala krev. dostatečně velka dira aby skrz ni někdo prolezl.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:18 pm

Steve Davis

Složil sem křídla a dřepnul sem si na zem. Fajn, seru na to,nebudu se tady s nikym honit, sundej o ty.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:24 pm

Maya

Naše řekněme tomu skupina nemá vůdce.Takže nikdo nebude rozhodovat.Taky nikdo nepřidělil kdo koho bude sundavat.Takže by bylo lepší když půjdem spolu.Zahrála jsem si na učitelku.Jak víš že nejsem jen informátor?Nikdo neřekl že mám nějaké schopnosti nebo ano?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:29 pm

Steve Davis

Trochu ti to vyjasnim... já ho nikam honit nepudu, to je fakt a s tim nic neuděláš. Úkol je to tu vyčistit, takže to zbejvá na tobě. Jasný jako facka. Třeba si puč deserta a rozstřílej ho, to mi je jedno jak to uděláš. Nejsem typ co se za někym honí.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:39 pm

Maya

A můžeš mě alespoň vynést nahoru?Pokusila jsem se o milý úsměv.Já tady před tebou nebudu ukazovat co umim.Supěla jsem v duchu.Zvlášť když máš křídla.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:42 pm

Steve Davis

Povytáhnul sem jedno obočí. Neunesu sebe a ještě někoho navíc. Zalhal sem a byl sem spokojenej že nic nemusim dělat. Šak ona si poradí sama.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:44 pm

Maya

Tak tu počkej.Já si dojdu domů pro lano.Tak za čtyři hodiny jsem tu.Opět jsem mu zalhala a otočila jsem se k východu.Ten je nechopnej.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:47 pm

Steve Davis

Narovnal sem si nějakou židli, sedačku nebo něco podobnýho, odmorfnul sem a sednul sem si na židli. Když sem se podíval na díru, zjistil sem, že by se tam ani moje křídla nevešli, takže bych jí tam mohl maximálně hodit. Vytáhl sem si deserta, sednul sem si tak abych nebyl zády k žádnýmu oknu a nebyl zádama opřenej o zeď a viděl na díru a dveře.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:00 pm

Maya

Vyšla jsem ze sálu a podívala jsem se na odbouchlé schody.Rozeběhla jsem se se svou vyxsokou rychlostí k nim a pomocí mích akrobatických schopností jsem se pokusila vyskákat od zdi ke zdi nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:41 pm

Maya
povyskala jsi nahoru do chodby . teď buď jit na levo kde vedly schody dale a nebo projit mistnosti v pravo. všude byly litry krve. někdo si tu očividně hrál.

Steve
"Tohle bude drahe... řekly ste že se mam zbavit lidi. tohle neni člověk"
oběvil se hlas zaroveň se stinem nad tvoji postavou jako když někdo sekne.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:47 pm

Maya

Snažila jsem se najít pokoj kde byla ta díra.Vydala jsem se tedy doprava.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:56 pm

Steve

Pravačka ve které sem držel deserta okamžitě vyletěla, namíříla pistol za mě a vystřelila. Zároveň u toho sem udělal ze židle kotrmelec dopředu a otočil sem se s desertem namířeným na nepřítele.
Jestli to byl nepřítel nebo ne mi už bylo jedno.
Vypadáš jako můj dědeček... Řekl sem pobaveně a vystřelil po něm další dvě kulky. Zbývalo jich sedm.
Nejsem člověk?
Řekl sem se zájmem. Jestli mě sledoval už předtím, když sem ještě vypadal jako gargoyle, znamenala to, že se může nějaký způsobem maskovat. Proto sem se začal rozhlížet kolem a trochu pootáčet, pořád sem se ale díval na něj.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:06 pm

Maya
vešla jsi do pokoje. kde vedle rozparane ženy na postely ležel ten muž a broukal si tu hudbu co hral na klavir. nějak tě přehližel.

Steve
"sám jsi řekl že vypadam jak tvuj děda... pachy lidi se měni ale ten tvuj smrdi divně. když jsem vyděl sčim si přišel chtěl jsem tě poznat osobně a ne aby se dotoho to ditě pletlo. ukaž mi co dokažeš."
řekl pote co se kulka od jeho těla odrazila do stěny.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 17. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:37 pm

Maya

Podívala jsem se na něj jak na zjevení.Chudák psychicky narušenej.Bavíš se?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger

SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 66
Join date : 26. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 9:54 pm

Steve Davis

Viděl si někdy mího dědu? Je to stejný hovado jako ty, roztrh by mě vejpůl, proč bych měl sakra jít na takovýho magora?
Mezitim co sem kecal mi to v hlavě šrotovalo. Silná obrana, neznámá schopnost přemístění se, to bylo to jak se dostal za mě, pravá ruka tři čepele v levý meč, takže pravděpodobně levák. Zesílený čich, další schopnosti neznámý... Jestli mě sekne, rozřízne mě jako nic, moje kůže tak tvrdá není... nemám čim se bránit... možná drápy by sek mohli vydržet... ty kdyžtak dorostou rychle, ale nebylo by dobrý o ně teď přijít... Moje výhoda... drápama mu brnění nejspíš proseknu, když mu dám pěstí tak možná i zalítne... nevýhoda, jeden sek a končim... navíc nejsem moc ohebnej v gargoyle módu... kdybych tak zvládnul přeměnit jenom ruce... bylo by to lepší... Nějak to zkusim.
Mezitím co sem přemejšlel sem znova morfnul a začal sem ho obcházet kolem dokola. Desert sem si schoval za kalhoty, který mi při morfu jako jediný zůstávaj. Napřáhl sem ruce a zastavil sem se.
Tak poď. Řekl a sledoval sem, kdy se mu pohnou nohy.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Big Boss
Big Boss
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 123
Join date : 09. 07. 12

Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 5:22 pm

Maya
"Ono to mluví... zajimavy všechno jen křičelo a utikalo. jak bych se bavil když se semnou nehce nikdo ani obejmout"

Steve
pozorně si prohlednul tvuj morf a pote pustil meč na zem ktery se dostatečně hluboko do podlahy zajel.
čepele mu vjely do ruky takže měl volne pěsti
pote nahle zmizel vyděl jsi jen rozmazany pohyb a nahle stal ve vzduchu před tebou jako by přiskočil s pěsti levačky miřici přimo na tvuj ubličej.
Návrat nahoru Goto down
https://kartos.forumczech.com
Sponsored content





Steve a Maya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Steve a Maya   Steve a Maya Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Steve a Maya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Maya - [ZX] [BK]
» Steve Davis [BK]
» Nábor - Steve Davis [BK]
» Steve Davis Park

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Black Kartos :: Herni Mistnosti-
Přejdi na: